Ласкаво просимо на сайт компанії ДАКСІ

Про компанію

ДАКСІ – це компанія, яка стабільно і динамічно розвивається, здійснює виробництво та продаж насіння соняшнику під торговою маркою DAXI. Ми прагнемо до постійного розширення асортименту нашої продукції, щоб максимально задовольнити бажання і потреби наших покупців.

Виробничий процес

Виробничий процес на повністю автоматизований, використовується високотехнологічне обладнання, що сприяє стабільно високій якості продукції і відрізняє нашу торгову марку від продукції конкурентів.

Нами була розроблена особлива технологія обсмаження, переробки та фасування насіння. Одне з високотехнологічних нововведень – це використання методу багатоступінчастого очищення насіння соняшнику.

У виробництві використовується тільки високоякісна сировина кондитерських сортів насіння, що вирощується тільки в центральних та південних регіонах України.

На підприємстві працює більше 50 осіб – це висококваліфіковані професіонали своєї справи.

Продукція та покриття

Досягнуті до цього часу результати підтверджують, що вибір ринкової стратегії та тактичні напрямку розвитку ТОВ “ДАКСІ” є правильними. Вже сьогодні продукція нашого підприємства знайшла своїх покупців більш ніж в 30 містах України.

Сьогодні компанія розвиває експортні ринки Європи, Азії та далекого зарубіжжя!

Обираючи продукцію компанії ТОВ “ДАКСІ” будьте впевнені в тому, що це смачний і корисний продукт, виготовлений на повністю автоматизованому обладнанні, що пройшов жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва.

Замовити продукцію можна через Форму для замовлення продукції.

Партнерам

Компанія «ДАКСІ» прямо зацікавлена ​​в довгостроковому і надійному партнерстві, тому дотримується наступних принципів співпраці: Ми з партнером йдемо поруч і діємо спільно, а не кожен сам по собі. Тільки так ми зможемо заробити більше.

Тому, якщо Ми починаємо, то це надовго і всерйоз, більш детально про співпрацю можна почитати на сторінці партнерам.