Партнерам

Компанія «ДАКСІ» прямо зацікавлена ​​в довгостроковому і надійному партнерстві, тому дотримується наступних принципів співпраці: Ми з партнером йдемо поруч і діємо спільно, а не кожен сам по собі. Тільки так ми зможемо заробити більше.

Тому, якщо Ми починаємо, то це надовго і всерйоз.

Співпраця з партнерами ПЕРЕДБАЧАЄ:

 1. Виплату преміальних бонусів </ strong> (залежить від статусу і обігу партнера)
Преміальні бонуси направляються до фонду розвитку партнера (оплата бонусів за виконання планів з продажу, оплата фокусної або ексклюзивної команди)

2. Рекламно – маркетингову підтримку партнера </ strong> </ p>
Бюджет рекламно – маркетингової підтримки партнера і передбачуваний план заходів, безпосередньо залежать від наступних факторів: статусу партнера, обороту партнера, загальної динаміки продажів.

Маркетингові заходи розробляються і впроваджуються компанією «Дакс» спільно з партнером, на плановій основі, або з обов’язковим урахуванням рекомендацій партнера.

1. Програма стимулювання торгових представників партнера

2. Програма стимулювання активних торгових точок партнера

3. Програма заходів щодо формування попиту (установка фірмового торгового обладнання, реклама в місцях продажу, розміщення POS – матеріалів)

4. Проведення семплинга в торгових точках партнера

5. Програма навчання торгового персоналу партнера (технологія продажів, мерчендайзинг і т.п.)

6. Брендування автотранспорту партнера

7. Активна підтримка партнера за допомогою зовнішньої реклами (брендування міського транспорту, реклама на білбордах та ін.)

8. Активна підтримка допомогою реклами в ЗМІ (телебачення, радіо, друковані видання)

Рекламно – маркетингова підтримка і передбачуваний бюджет повинні враховувати вплив різних зовнішніх і внутрішніх факторів (сезонність, вплив конкуренції, динаміку продажів і т.д.).

Тому, з метою підвищення ефективності, компанія «Дакс» настійно рекомендує партнеру: розробку програми заходів ФОССТИС, її узгодження, подальшу координацію дій і контроль над її реалізацією здійснювати спільно, на плановій основі!

При підписанні договору про співпрацю, модель і терміни спільного планування обговорюються окремо.